Produkt dnia
Producenci
Bony Podarunkowe

Regulamin Bonów Podarunkowych

 I   Warunki ogólne.

1. Wydawcą (zwanego dalej Wydawcą) Bonu Podarunkowego jest firma PRO HORSE
z siedzibą w Dąbrowie Górniczej, ul. Piłsudskiego 32/452 prowadząca sklep internetowy pod adresem: https://www.pro-horse.pl/.
2. Wzory oraz wartość Bonów Podarunkowych opublikowane są na stronie internetowej sklepu internetowego PRO HORSE pod adresem: https://www.pro-horse.pl/.
3. Bon może być wykorzystany wyłącznie do nabywania towarów w sklepie internetowym Wydawcy.
4. Bon nie podlega wymianie na środki pieniężne (gotówkę) w całości lub w części oraz nie podlega zwrotowi.
5.Okres ważności Bonu Podarunkowego wynosi 30 dni od dnia jego sprzedaży, zgodnie z datą widniejącą na dokumencie Bonu Podarunkowego.
6. Posiadacz Bonu Podarunkowego jest uprawniony do jego wykorzystania w terminie określonym na dokumencie Bonu Podarunkowego.
7. Niewykorzystanie Bonu Podarunkowego, zgodnie z terminem określonym w treści dokumentu podarunkowego, jest równoznaczne z utratą ważności Bonu Podarunkowego i nie stanowi podstawy do wystąpienia jego posiadacza wobec Wydawcy z roszczeniami w tym zakresie.

II Bon Podarunkowy

1. Bon Podarunkowy jest wydawany w nominale: 50/100/150/200/300/500/1000 PLN.
2. Bon Podarunkowy opatrzony jest datą ważności oraz numerem bonu.
3. Nabywca otrzymuje już aktywny Bon Podarunkowy.
4. Potwierdzeniem aktywacji Bonu Podarunkowego jest faktura.
5. Bon Podarunkowy realizowany jest tylko przez zarejestrowanego użytkownika.

III.  Realizacja Bonu Podarunkowego

1. Bon Podarunkowy stanowi pełnowartościową formę płatności w sklepie internetowym Wydawcy https://www.pro-horse.pl/.
2. Posiadacz Bonu Podarunkowego może wykorzystać kwotę wskazaną na dokumencie Bonu Podarunkowego na towary z oferty w sklepie internetowym Wydawcy (nie dotyczy kosztów wysyłki).
3. Każdy Bon wyposażony jest w unikatowy numer bonu, który rejestrowany jest w systemie Wydawcy.
4. Widniejący na Bonie Podarunkowym numer bonu jest jednorazowy i można skorzystać z niego tylko jeden raz.
5. Bony Podarunkowe muszą zostać wykorzystane jednorazowo w pełnej wartości, bądź w wartości wyższej niż wartość bonu. Nadwyżkę można opłacić w sklepie Wydawcy poprzez stronę internetową https://www.pro-horse.pl/, dostępnymi metodami płatności określonymi na stronie www.
6. W przypadku niewykorzystania całej wartości Bonu Podarunkowego Wydawca nie zwraca różnicy.
7. Wydawca nie odpowiada za zgubienie i/lub uszkodzenie Bonów Podarunkowych przez Klienta. W takich wypadkach duplikaty nie będą wydawane.
8. Zabrania się odsprzedawania bonów podarunkowych osobom trzecim.
9. Bon Podarunkowy realizowany jest tylko przez zarejestrowanego użytkownika.

IV.  Reklamacje i zwroty

1. Wszelkie reklamacje związane z zakupem Towarów przy użyciu Bonu Podarunkowego będą rozpatrywane przez Wydawcę zgodnie z procedurą reklamacyjną opisaną w Regulaminie Sklepu.
2. Użytkownik może skorzystać z prawa zwrotu Towarów zakupionych przy użyciu Bonów zgodnie z procedurą opisaną w punkcie "Zwroty i reklamacje" w Regulaminie Sklepu.
3. Kwota należna Użytkownikowi z tytułu zwrotu towarów lub uznania reklamacji, za które zapłacono Bonem zasila Konto Użytkownika i nie podlega zwrotowi w formie gotówkowej. Kwota pozostaje do wykorzystania do momentu upływu terminu ważności Bonu określonej przy jego zakupie. Po tym terminie Bon Podarunkowy traci ważność i nie stanowi podstawy do wystąpienia jego posiadacza wobec Wydawcy z roszczeniami w tym zakresie.

V.  Postanowienia końcowe

1. Kupujący Bon Podarunkowy jak również posiadacz Bonu Podarunkowego oświadcza, że zapoznał się z treścią niniejszego Regulaminu, akceptuje jego treść w całości i zobowiązuje się przestrzegać jego zapisów.
2. Zakup Bonu Podarunkowego stanowi potwierdzenie, że kupujący Bon Podarunkowy jak również posiadacz Bonu Podarunkowego akceptuje warunki zawarte w niniejszym regulaminie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
PRO HORSE Sklep Jedziecki w Oferteo.pl
Sklep internetowy Shoper.pl