Sonda
Miło nam gościć Pana/Panią - PYTANIE: "Jak Państwo trafili do naszego Sklepu?"
ZBIERAJ PUNKTY I ODBIERAJ NAGRODY! 1
ZBIERAJ PUNKTY I ODBIERAJ NAGRODY!

 Kochani! jest nasz wyjątkowy program lojalnościowy, dzięki któremu za każdą wydaną złotówkę zdobędziesz 1 pkt!. Punkty możesz wymieniać na nagrody. Jeżeli masz ochotę powiększyć kolekcKochani! jest nasz wyjątkowy program lojalnościowy, dzięki któremu za każdą wydaną złotówkę zdobędziesz 1 pkt!. Punkty możesz wymieniać na nagrody. Jeżeli masz ochotę powiększyć kolekcję swoich punktów, zachęcamy do wyrażania opinii na temat produktów oraz zapisania się do Newslettera, dzięki czemu zyskasz +20 pkt. na start! i 5 pkt. za opinię!jKochani! jest nasz wyjątkowy program lojalnościowy, dzięki któremu za każdą wydaną złotówkę zdobędziesz 1 pkt!. Punkty możesz wymieniać na nagrody. Jeżeli masz ochotę powiększyć kolekcję swoich punktów, zachęcamy do wyrażania opinii na temat produktów oraz zapisania się do Newslettera, dzięki czemu zyskasz +20 pkt. na start! i 5 pkt. za opinię!ę swoich punktów, zachęcamy do wyrażania opinii na temat produktów oraz zapisania się do Newslettera, dzięki czemu zyskasz +20 pkt. na start! i 5 pkt. za opinię!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kochani!
Wraz z rozpoczynającym się, długo wyczekiwanym przez każdego z nas sezonem jeździeckim 2016, ruszył nasz wyjątkowy program lojalnościowy, dzięki któremu za każdą wydaną złotówkę zdobędziesz 1 pkt!. Punkty możesz wymieniać na nagrody.

Jeżeli masz ochotę powiększyć kolekcję swoich punktów, zachęcamy do wyrażania opinii na temat produktów oraz zapisania się do Newslettera, dzięki czemu zyskasz +20 pkt. na start!

Komentarze do wpisu (1)

9 grudnia 2018

Towar zgodny z opisem, wysokiej jakości, przesyłka szybka i na czas mimo iż zamawiana w okresie świątecznym, świetny kontakt ze sprzedawcą, sklep godny polecenia

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl